Blog Yazarları için Öneriler

Blog Yazarları için Öneriler

Değerli Blog Takipçilerimiz. Bu yazımızda uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak blog yazarı olabilmek için bazı önerilerden bahsedeceğiz.

Blog Yazarları için Öneriler başlıklı yazımızda eminim sizde bir çok bilgi sahibi olacaksınız ve blog yazarı olabilmek için çalışmalara başlayacaksınız.

Çok fazla uzatmadan hemen ” BLOG YAZARI OLABİLMEK için ÖNERİLER ” başlıklı yazımıza başlayalım.

Biliyorum hepiniz aklında şu sorular mevcut. Nasıl Blog yazarı olabilirim ? Blog Yazarı olabilmek için bilmemiz gerekenler nelerdir ? vb… ” Blog Yazarları İçin Öneriler ” başlıklı bu yazımızda tüm sorularınızın cevabını bulabileceğinize inanıyoruz. Sizde yorumlarınızı bizimle paylaşın. Bilgi paylaştıkça güzeldir.

İlk olarak hepimizin de bildiği gibi bir çok bloglama yöntemi mevcutur. Bu yöntemlerden en çok bilinenleri blogger ve wordpress olan açık kaynak kodlu yazılımlardır. Acaba bu iki yazılımdan hangisini tercih etmeliyiz ? Bu konuda ki sorularınız için cevabınızı ” WordPress mi Blogger mı ? ” yazımızdan inceleyebilirsiniz. Biz genel itibariyle bu yazımızda wordpress teknikleri üzerinden cevap vermeye çalışacağız.

Blog Yazarları için Öneriler
Blog Yazarları için Öneriler, blog yazarı, blog, nasıl blog yazarı olunur, blog yazarı olabilmek için öneriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir