Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor

Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi ” Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor

Bu akşam saatlerinde görülen ve göktaşı düştüğü iddiaları üzerine Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan Ünsalan, son dakika haberleri olarak vatandaşlara flaş açıklamalarda bulundu ve bu olayın tipik bir göktaşı vakası olduğunu belirtti.

Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara yağtığı açıklamada ; Vatandaşlarımız tarafından cep telefonları ile kayıt edilen bir çok görüntünün olduğunu ve kendilerine ulaştırıldığını belirtti. Doç. Dr. Ozan Ünsalan ; elimizde ki veriler ve görüntüler doğrultusunda bu olayın tipik bir göktaşı düşmesi olayı olduğunu belirtti.
Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN ; Bugün akşam saatlerinde gök yüzünde parlayan bir cismin düştüğü bazı vatandaşlar tarafından görüldü. Gök taşı olduğu değerlendirilen cisim Trabzon, Artvin, Malatya, Elazığ, Bingöl, Diyarbakır, Erzurum, Sivas, Tunceli, Erzincan ve Ardahan başta olmak üzere bir çok şehirde göründü. Gök taşı olduğu değerlendirilen cisim, cep telefonu ve güvenlik kameraları tarafından görüntülenirken, uzmanından da çok önemli bir açıklama geldi. Ege Üniversitesi (EÜ) Fen Fakültesi Fizik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan Ünsalan, olayla ilgili yaptığı açıklamada, bunun bir meteor olayı olduğunu ifade etti. Ünsalan, vatandaşlardan kendileriyle temas halinde olmalarını rica etti.layın tam anlamıyla bir meteor olayı olduğunun altını çizdi. Doç. Dr. Ünsalan, “Bu tam anlamıyla bir meteor olayıdır; bunu da net bir şekilde söyleyelim. Bir patlamanın, ardından gelmiş olması, 2-3 dakika içerisinde bir şok dalgası şeklinde karşımıza çıkması; burası kesin. Dolayısıyla olayın takipçisiyiz. Sizlerle de temasta olmayı düşünüyoruz. İlerleyen saatlerde olabilir, ilerleyen zamanda olabilir. Bu konu ile ilgili ayrıntılı açıklamaları da tekrar yapmayı düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.
Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Doç. Dr. Ozan Ünsalan Düşen Göktaşı Hakkında Vatandaşlara Açıklama Yapıyor VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN, göktaşı, göktaşı düşmesi, meteorit, ege üniversitesi ozan ünsalan, doç.dr.ozan ünsalan, ozan ünsalan, göktaşı düşmesi ozan ünsalan
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir