Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu.

Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu 1

Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Ana Bilim Dalı Başkanı ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN TRT HABER Özel Yayınında Canlı Yayın Konuğuydu.

TRT HABER Canlı Yayınına özel konuk olarak davet edilen Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Ana Bilim Dalı Başkanı ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dünya yörüngesine çok yakın bir mesafeden geçecek olan asteroid hakkında Trt Haber’e özel açıklamalarda bulunan Doç. Dr. Ozan Ünsalan, dünya genelinde yaşanan bazı vakalar ile örneklemeler yaparak vatandaşlarımıza bilgilendirmelerde bulundu.
İlerleyen günlerde Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri firmasına özel bir video hazırlayacak olan Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü Ana Bilim Dalı Başkanı ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ozan ÜNSALAN, elinde mevcut olam ve dünya üzerinde düşmüş olan bazı meteor parçalarını izleyiciler ile paylaştı. Dünya ile temas kuran bu asteroidlerin vermiş olduğu zararlar ve açtığı kraterler ile ilgili örneklemelerde bulundu. Elinde 43 adet meteor parçası olduğunu belirten Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayınında birbirinden çarpıcı ve bilimsel açıklamalarda bulundu.
Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu Videosunu aşağıda yer alan linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/tv/CA_KrgepTM3/?utm_source=ig_web_copy_link

Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu 1
Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu, göktaşı, göktaşı düşmesi, meteorit, ege üniversitesi ozan ünsalan, doç.dr.ozan ünsalan, ozan ünsalan, göktaşı düşmesi ozan ünsalan
Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu 1
Doç. Dr. Ozan Ünsalan TRT HABER Canlı Yayın Özel Konuğu Oldu ve Açıklamalarda Bulundu 1, göktaşı, göktaşı düşmesi, meteorit, ege üniversitesi ozan ünsalan, doç.dr.ozan ünsalan, ozan ünsalan, göktaşı düşmesi ozan ünsalan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir