Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 2

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 2

Değerli Blog Takipçilerimiz Hoşgeldiniz. Geçtiğimiz hafta yayınladığımız ” HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN FİLMLER ” başlıklı yazımızın 2. serisine hoşgeldiniz.

İlk hafta yayınladığımız hayatınız boyunca izlemeniz gereken filmler başlıklı yazımızda Yeşil Yol – The Green Mile filmini sizlerle paylaşmıştık ve gerçekten yoğun tıklanma aldı.

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler ” serisinin 2. filmini sizlerle paylaşıyorum. İlk haftaki filmimize ait link buradadır. İzlemek isteyenlere tavsiye olunur.


Bu hafta ki filmimiz başrollerini Mel GİBSON ve Julia ROBERTS‘in paylaştığı 1997 yapımı olan Komplo Teorisi – The Conspiracy Theory. Filmin sadece başında kullanılan bir çok metin, diyalog eminim sizleri çok ama çok şaşırtacak. ” Yeni Dünya Düzeni ”, Türkiye’de Deprem Oldu ”, Başkan Bu Hafta Türkiye’yi Ziyaret Edecek ” vb… Eminim ki hepiniz şu an hemen bu filmi izleyeceksiniz. Ayrıca ’in orjinal soundtrack’i hepimizin çok sevdiği bir şarkı. ” I LOVE YOU BABY ”.

Kısaca filmin konusundan bahsetmek gerekirse ; New York’ta taksi şöförlüğü yapan Jerry Fletcher (Mel Gibson) komplo teorilerine çok meraklıdır. Etrafındaki herkesle ülkeyi gerçekten yöneten adamları ve sokaklarda serbest dolaşan suikastçileri konuşmayı adet haline getiren Fletcher bir gün, Adalet Bakanlığı avukatı Alice Sutton’un da (Julia Roberts) gerçeklerden haberdar olması gerektiğine karar verir. Avukatın ofisine ziyarete giden Fletcher, kısa sürede oradan kovulur. Ama, çok yakında ikisi beraber hayalarını kurtarmaya çalışacaklardır.

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 2 ” başlıklı yazımızdaki Komplo Teorisi – The Conspiracy Theory filmini izlemek için bu linke tıklayabilir, aşağıda yer alan görsele tıklayabilirsiniz.

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 2
Değerli Blog Takipçilerimiz ! Bugünden itibaren haftada 1 kez olmak üzere Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmle başlıklı liste hazırlayacağız.

8 yorum

 1. Bugün yeni filminizi ve müzik listenizi paylasacaksiniz değil mi ?

  1. Author

   Merhabalar Ümit Bey. Bu akşam hem müzik listemizi hemde haftanın filmini paylaşıyor olacağız. Malumunuz mp3 dosyaları sunucularımızda yoğunluğa sebep oluyorç Google Drive disk üzerinden sizlerle paylaşım için alt yapı çalışması yapılıyor bilginiz olsun.

 2. Onur bey en dikkat çekici filmlerden biri inferno tom hanks indir. Onu paylasacaksiniz acaba merak ettim.

  1. Author

   Merhabalar Süleyman Bey. O film akıllarda merak etmeyiniz. Malum bir kaç sahnesi istanbulda geçiyor ve virüs ile ilgili başlangıcı ayasofya camiinde geçiyor. Mutlaka paylaşacağız.

 3. İlk çıktığı zaman bakırköy 74 sinemasında izlemiştim. Mükemmel bir filmdir. Hatirlattiginiz için teşekkürler. Devamını bekliyoruz ekbeette.

  1. Author

   Evet Kadriye Hanım teşekkürler. Bende bakırköy’de Renk Sineması vardı. orada izlemiştim ve çok etkilenmiştim. Devamı için pazar gününü bekleyeceğiz 🙂

 4. Gerçekten mükemmel bir filmmis. Nasıl izlemedim ben bu filmi anlayamadım. Hele ilk sahneleri günümüze işaret etmiş resmen! Devamını bekliyoruz..

  1. Author

   Recep Bey ilginize teşekkür eder, bir sonraki filmimizi takip etmenizi, yorum yapmanızı, paylaşmanızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir