Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 4

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 4

Merhabalar Değerli Blog Takipçilerimiz. ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi ” başlıklı yazımızın 4. serisine hoşgeldiniz.

Geçtiğimiz 3 hafta boyunca yayınladığımız ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler konulu yazımız sizlerden büyük bir ilgi gördü ve değerli yorumlarınızı paylaşımlarınızı yaptınız. Bunun için sizlere çok teşekkür ederiz.

Bu haftaki filmimize geçmeden önce en altta ki linklerden geçtiğimiz haftalarda ki paylaşımlarımızı hatırlatmak istiyorum. Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi ni büyük ihtimalle 10 hafta içerisinde sonlandıracağız bilginiz olsun istiyorum. Yeni içerikler ve birbirinden ilginç başlıklarla sizlerle birlikte olmaya elbette devam edeceğiz.

Geldik bu hafta ki ” Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmler Serisi Bölüm 4 ” başlıklı yazımıza 🙂 ( Bütün bu başlıklar ve metin tekrarları SEO ve google arama kriterleri çerçevesinde teknik analizler sonucunda yapılmaktadır bilginiz olsun 🙂 )


Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 4

Bu hafta ki filmimizin ismi 1994 yılında çevrilen ESARETİN BEDELİ – The Shawshank Redemption ”. Filmin başrolünü hepimizin çok yakından tanıdığı ve birbirinden güzel yapımlara imza atmış olan Morgan Freeman. Filmin konusundan bahsetmemiz gerekirse, oldukça ilginç ve sürükleyici bir senaryoya sahip. Filmi online izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Genç ve başarılı bir banker olan Andy Dufresne, karısını ve onun sevgilisini öldürmek suçundan ömür boyu hapse mahkum edilir ve Shawshank hapishanesine gönderilir. İşkence, tecavüz, dayak dahil her türlü kötü koşulun hüküm sürdüğü hapishane koşullarında, Andynin hayata bağlı ve her daim iyi bir şeyler bulma çabası içindeki hali, çevresindeki herkesi çok etkileyecektir. Bir süre sonra parmaklıkların arkasında bile özgür bir yaşam olabileceğine bütün mahkumları inandırır. Bu mahkumlardan biri olan Red ve Andy, unutulmaz bir dostluk kurarak hapishaneyi bambaşka bir yer haline getirirler. ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi -4 Esaretin Bedeli – The Shawshank Redemption ”

Evet Değerli Blog Takipçilerimiz. Umarım bu hafta ki ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi ” başlıklı filmimizi beğenirsiniz. Lütfen aşağıda yer alan yorum alanlarından yorumlarınızı bizimle paylaşın. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızda da tüm film ve müzik serilerimizi paylaşmanızı rica ederiz. Unutmayalım Paylaştıkça Çoğalır, Çoğaldıkça Hayat Bulur.

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 4
Değerli Blog Takipçilerimiz. 2 hafta boyunca devam ettiğimiz ” HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN FİLMLER ” serisinin 4. bölümünde sizlerleyiz, , , , ,

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 2

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir