Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 5

Değerli Blog Takipçilerimiz Hoşgeldiniz. ” HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN FİLMLER ” başlıklı yazımızın 5. bölümü ile karşınızdayız.

Geçtiğimiz 3 hafta boyunca ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler ” konulu yazılarımız ve 4 adet filmimiz sizlerden yoğun ilgi gördü. Bu yazımızın altında geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız filmlerin linklerini bulabilirsiniz.

Bu hafta ise sizlere ” Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5. bölüm ” olarak bir boxset paylaşacağız. 3 bölümden oluşan bir trilogy, yani üçleme.

Corona Pandemisi ( Salgını ) sebebi ile malumunuz hepimizin evlerinde olduğu bu zor zamanlarda izlemek, kitap okumak ve bir çok faaliyet bulmak zorundayız. Corona virüs salgını boyunca hayatlarımız epey bir değişti. Bu süreçte umarım paylaştığımız içerikleri, müzik listelerini, ve film serilerimizi beğeni ile takip ediyorsunuz. İstatistikler bu yönde 🙂 Evet lafı ve seo çalışmalarımızı çok fazla uzatmadan hemen ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler ” başlıklı yazı dizimizin 5. bölümüne geçelim.


Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5

Bu hafta sizler için derlediğimiz ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir trilogy efsanesi paylaşacağız. İMDB tarafından serinin tüm filmleri genel anlamda 8.9 ile 9.3 puan arasında veriliyor. Fantastik Filmler kategorisinde yer alan filmimizi tahmin etmişsinizdir diye düşünüyorum. Evet. The Lord of The Rings – Yüzüklerin Efendisi serisinden bahsediyorum. İlk üçlemeden sonra geçtiğimiz yıllarda tekrardan bambaşka bir konuya bürünen ve bu serinin en başına dönen Hobbit üçlemesi ise bambaşka bir güzellikte izleyicileri selamlıyor. Son zamanlarda bir çok video kanalında trailor olarak adlandırdığımız yepyeni bir serininde yolda olduğunu sizlerle paylaşmak isterim. Bu serinin de adı THE SILMARILLION. 

Aşağıda yer alan trilogy’e ait görsellere tıklayarak bu seriyi online olarak filmi izleyebilirsiniz. ” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5. Bölüm ” konulu yazımızı ve paylaştığımız bu film serisini umarım beğenirsiniz. Altta yer alan yorum kutucuklarından yorum yapmayı unutmayalım ve sosyal medya paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medya hesaplarımızda paylaşmayı unutmayalım lütfen.

THE LORD OF THE RINGS – THE FELLOWSHIP OF THE RING – Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği

THE LORD OF THE RINGS -THE TWO TOWERS – Yüzüklerin Efendisi İki Kule

THE LORD OF THE RINGS – THE RETURN OF THE KING – Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5. Bölüm
Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 5. Bölüm

Değerli Blog Takipçilerimiz. ” HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN FİLMLER SERİSİ ” başlıklı yazı dizimizde geçtiğimiz haftalarda yayınladığımız filmleri aşağıda yer alan linklerden izleyebilirsiniz. Saygılar

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 5
Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler 5, film, , , ,

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 4

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 3

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler Serisi 2

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

 

2 yorum

  1. Yeni serinin geleceğini bilmiyordum ya süper bir haber oldu bu. Hemen tekrarlar başlasın ?

    1. Author

      Evet İlmiye hanım. gerçek haber. merakla bende bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir