Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

Değerli Blog Takipçilerimiz ! Bugünden itibaren haftada 1 kez olmak üzere Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmler başlıklı liste hazırlayacağız.

” Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmler ” başlıklı yazımızda bu hafta sizler için İMDB puanı en yüksek filmleri hazırladık.

Malumunuz Corona Virüsü günlerinde sokağa çıkma yasağı sebebi ile hepimiz evlerimizdeyiz ve yapacak bir şeyler arıyoruz. Evde kalırken yapılacak en güzel şeylerden biri de elbette izlemek. Umarım ” Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmler ” başlıklı yazımızı beğenirsiniz. Aynı zamanda listemizde ki filmleri online olarak izleyebilmeniz için linkleri de sizlerle paylaşacağız. Şimdiden iyi seyirler.

” Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler ” kategorisinde Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri Firmasının Önerisi, 1999 yılında çevrilen ve İMDB puanı 9,7/10 olan, ” Başrolünü Tom HANKS’in oynadığı YEŞİL YOL – THE GREEN MILE.


HAYATINIZ BOYUNCA MUTLAKA İZLEMENİZ GEREKEN FİLMLER, YEŞİL YOL : THE GREEN MİLE

Yeşil Yol – The Green Mile Filminin Açıklaması : Edgecomb, hikayesini anlatırken bir huzur evinde yaşamaktadır ve hapishanedeki görevinin üzerinden yıllar geçmiştir. Edgecomb’ un hapishanedeki görevi, hücrelerinden alınan idam mahkümlarını, elektrikli sandalyenin bulunduğu ölüm odasına kadar olan bir millik yeşil yoldan götürmektir. Edgecomb yıllar boyunca bu yoldan sayısız idam mahkümu nakleder. Ama hiçbirisi onu John Coffey kadar etkilemez. Oldukça iri yarı biri olan Coffey, iki küçük kızı öldürmek suçundan idama mahküm olmuştur. Ürkütücü görünümünün aksine oldukça duygulu ve karmaşık bir iç dünyası olan Coffey, bazı doğa üstü güçlere sahiptir. Edgecomb’ un ona gerçekten suçlu olup olmadığını sormasıyla aralarında diyolog başlar. Edgecomb, artık hiç beklenmedik yerlerde mucizelerin olabileceğine inanmaktadır.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDA ki GÖRSELE TIKLAYINIZ >>>>

Hayatınız Boyunca Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler
Değerli Blog Takipçilerimiz ! Bugünden itibaren haftada 1 kez olmak üzere Hayatınız Boyunca İzlemeniz Gereken Filmle başlıklı liste hazırlayacağız, film, , , ,

2 yorum

  1. Hayatımda izlediğim en güzel filmdi onur bey teşekkürler. Yeni haftalık film ne zaman geliyor acaba ?

    1. Author

      Evet Burcu Hanım. Benim en çok sevdiğim filmlerden biri. Bu haftalık hayatınız boyunca izlemeniz gereken filmler başlıklı yazımızın ikincisini bu akşam paylaşıyor olacağız. Takipte kalınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir