İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası

İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası

Merhaba Değerli Blog Takipçilerimiz. İstanbul İl Genelinde haritası son günlerde en çok merak edilen konulardan biri.

Türkiye nüfusunun neredeyse dörtte biri İstanbul’da yaşıyor. Bu sebeple ” İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası ” başlıklı bir yazı hazırlamak istedik.

Dünya geneline bakarsak, Türkiye ; Corona Virüsü Salgını ile mücadelede diğer ülkelere göre gerçekten başarılı bir yol haritası çiziyor. Sağlık Bakanlığı tarafından planlanan ” Hayat Eve Sığar ” uygulaması ile hangi bölgelerde corona virüsü yoğunluğunun olduğunu görebilmek mümkün.

İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Hartiası ile ilgili görselimiz aşağıda yer almaktadır. Görselimiz yüksek çözünürlükte olup, bilgisayarınıza veya mobil telefonlarınıza indirerek büyütüp detaylı incelemeyi yapabilirsiniz.

İSTANBUL İL GENELİNDE CORONA VİRÜSÜ HARİTASI

İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası
İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası, corona, corona virüsü, istanbul corona virüsü haritası, istanbul il geneli corona salgını haritası, istanbul corona virüs haritası
İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası 1
İstanbul İl Genelinde Corona Virüsü Haritası 1, corona, corona virüsü, istanbul corona virüsü haritası, istanbul il geneli corona salgını haritası, istanbul corona virüs haritası

8 yorum

 1. Bu gidişle ikinci dalganın gelmemesi için hiç bir sebep yok. İnsanlarımızın biraz daha bilinçli olması lazım. Bodrum girişi İstanbul plakalı araçlar ile dolu.

  1. Author

   Haklısınız İhsan Bey. En önemli olan şey insanlarımızın bilinçlenmesi.

 2. Yanılmıyorsam bayramda kademeli olarak sokağa çıkma yasağı 3+2+3 gün gibi devam eder.

  1. Author

   Bu akşam Sayın Cumhurbakanımız bir açıklama yapacak bu sorular ile ilgili. Şu an kabine toplantı halinde. Bizde herkes gibi merakla bekliyoruz.

 3. Normallesme süreci uzayacak gibi duruyor.

  1. Author

   Evet Atıf Bey. Kademeli olarak adım adım bir takım önlemler ile süreç başlayacak gibi görünüyor. Bu akşam Sayın Cumhurbakanımız bir açıklama yapacak bu sorular ile ilgili. Şu an kabine toplantı halinde. Bizde herkes gibi merakla bekliyoruz.

 4. Bugünkü açıklamalara göre bakalım durum ne olacak. Son kararlar ne durumda. 65 yaş üstüne iyileşme bekliyorum.

  1. Author

   Doğğrudur. Bu akşam ki açıklamalar en azından bayram süreci ve 65 yaş üstü için düzenlemeler ile ilgili bir fikir verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir