Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Resmi Web Tasarım Projesi

Değerli Blog Takipçilerimiz. PROCOM TEKNOLOJİ BİLİŞİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ WEB TASARIM PROJESİ‘ne başladık.

Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Alper YARBAŞLAR‘a web tasarım projesinde bizi tercih ettiği için teşekkürler.

Aşağıda sizlerle ” Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Web Tasarım Projesi ” ile ilgili bazı detayları paylaşmak istiyoruz.

 • Web Tasarım Projesi için tarafımıza ücretli olarak satın alınan html kod diliyle programlanmış bir template ulaştırıldı.
 • İhtiyacımız olan içerikler ( kurumsal logo vektörel çizimleri, iletişim bilgileri ve detayları, hizmet kategorileri, mağaza ürün skalası vb… ) firma saihibi tarafından ulaştırıldı.
 • Template üzerinde kurumsal kimliği yansıtacak renk kodlamaları, css ayarları, menü içerikleri, url yapısı vb… teknik detaylar revize edildi.
 • Photoshop ve benzeri grafik & tasarım uygulamaları ile tarafımıza ulaştırılan görseller, google kriterleri çerçevesinde revize edildi, tema üzerine entegre edildi.
 • Sayfa içerikleri ve detayları tamamlanarak en kısa zamanda site, alan adına upload edilecektir.
 • Site şimdilik Unsalanweb Tasarım Bilişim Hizmetleri üzerinde barındırılmaktadır. Detayları Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Resmi Web Tasarım Projesi
Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Resmi Web Tasarım Projesi
Procom Teknoloji Bilişim Bilgisayar Hizmetleri Resmi Web Tasarım Projesi, web tasarım, web tasarımı, unsalanweb tasarım, unsalanweb tasarım referans, procom web tasarım, procom bilişim web tasarım projesi, procom teknoloji bilişim bilgisayar web tasarım projesi

10 yorum

 1. E Ticaret alt yapısı için hangi programı kullanıyorsunuz ogrenebilirmiyim acaba ?

  1. Author

   En sık kullanılan ve tercih edilen woocommerce altyapısıdır ahmet bey.

 2. Axel Bilgisayar ailesi olarak bizde sizlerle çalışacağız unsalanweb. başarılarınızın devamını dilerim.

  1. Author

   Değerli yorumunuz için teşekkürler neşet bey. projenize başladık bilginiz olun. buradan gerekli paylaşacağız bilginiz olsun.

 3. Selam. Temayı beğendim. İsmi nedir acaba.

  1. Author

   Merhaba Bekir bey. Temlates ismi Cameroon. Envato market üzerinden satın alabilirsiniz.

 4. Html editörü olarak hangi yazılımı kullanıyorsunuz unsalanweb

  1. Author

   Selamlar Sezai Bey. Bildiğiniz üzere bir çok ücretsiz html editör programları mevcut. Biz notepad plus pro ++ lisanslı yazılımını kullanıyoruz bilginiz olsun. Tabi ki yardımcı bir çok programa ihtiyacınız olacaktır.

 5. Elinize sağlık. Bizde sizi tercih edeceğiz galiba . Şu pandemiden kurtulalım evelallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir