Quovadis Genesis Yaradılış Nereye 3. Bölüm Premium Meclisi

Quovadis Genesis Yaradılış Nereye 3. Bölüm Premium Meclisi

Değerli Blog Takipçilerimiz. Merakla Beklenen QUOVADİS GENESİS YARADILIŞ NEREYE serisinin 3. Bölümü Olan ” Quovadis Genesis Yaradılış Nereye, Premium Meclisi ” isimli yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Bildiğiniz üzere tüm Quovadis Genesis Yaradılış Nereye yazılarımızdan önce, yazar tarafından bilinmesi istenen bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

İlk Bölüm başlığında da, ikinci bölüm başlığımızda da bu açıklama bilgilerini sizlerle paylaşmıştık. Kısa bir süre önce elime ulaşan bir yazıyı size duyurmak ve bu konuda ki düşüncelerinizi bilmek istedim. Çünkü gönderici, bu yazının gelecekteki bir kitap çalışmasına esas bir yazı dizisi olacağını, prensipte kabul görmesi ve devamının gerekeceği noktasında bir sonuca varılacak olursa, kitap oluşuna kadar aynı şekilde gönderilerinin devam edeceğini açıklamaktadır.

Ayrıca, genel olarak Dan Brown’ın ” DA VİNCİ ŞİFRESİ ” kitabı sonrası bir köşe yazarımızın,

”Çok güzel incili pazarladı. Yok mu bizde böylesi konularda donanımlı bir kişi. mutlaka olacaktır ”

yazısı üzerine etkilendiğini ve acizane kendi çapında devam etmekte olan çalışmalarına daha bir istekle sarılıp devam ettiğini söylemekte ve tanınmak, bilinmek veya her hangi bir çıkar peşinde olmadığını da ilave ederek yayımlama yöntemi ve adresi olarak ta sitemizi benimsediğini de belirterek neden ve niçinlere gerek olmadığını beyan etmektedir.

Bu yazısı ekinde, bahse konu yazılarından başlangıç bölümü sayılmak üzere yazısını da eklemiştir. Kitabın başarı sağlaması halinde, elde edilecek geliri site ve takipçilerinden belirlenecek bir grup tarafından hayırlı bir amaç için kullanılacaktır. Bu duyuru ile birlikte okuyarak görüşlerinizi belirtmenizi rica ederim. Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi isimli 1. Bölümü okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Quovadis Genesis Yaradılış Nereye 2. Bölüm : Kaosun Temel Sebebi başlıklı yazımızı da bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

Quovadis Genesis Yaradılış Nereye 3. Bölüm Premium Meclisi
Değerli Blog Takipçilerimiz. Merakla Beklenen QUOVADİS GENESİS YARADILIŞ NEREYE serisinin 3. Bölümü Olan ” Quovadis Genesis Yaradılış Nereye, Premium Meclisi ” isimli yazımızı sizlerle paylaşıyoruz. quovadis genesis; quo vadis genesis; quovadis genesis yaradılış nereye; quovadis genesis nedir; quo vadis genesis kaos ve premium meclisi; quovadis genesis iln merkez üssü

Quovadis Genesis : Yaradılış Nereye ? : 3. BÖLÜM: Premium Meclisi.

 1. Pozitif kozmik rotanın işlendiği haritayı keşif-tetkik-değerlendirme komisyonu
 2. Tetkikle değerlendirme rapor verilerini planlama ve aktive etme adına yöntemleri tespit komisyonu
 3. Yeni negatif rotanın, kozmik haritaya kazınmasının zaman- usul ve yöntemlerini tespit komisyonu
 4. Gerekli alt formları kurma-planlama ve birimler arası iletişimi ve koordinasyonu sağlama komisyonu

Gelinen noktada an itibarıyla bütün komisyonların:

 • Çalışma süreleri
 • Görevli sayıları
 • Mekan ve zamana göre çalışma prensipleri değişken olup bildirilecektir.

SONUÇTA GELİNECEK NOKTADA GEREKECEK BÜTÜN ALT/ÜST FORMLARI AİT OLDUĞU ALT BİRİMLERİ İLE BİRLİKTE TAYİN VE TESPİTLE AKTİVE EDECEK OLAN PREMİUM MECLİSİ


Sadece seyirle yetinip bilgilenmesine imkan sağlanan yolculuğunda kayıt düştüğü seyir notlarını inceliyordu.

Yaşam destek sistemleri henüz sürece müdahale ve katılımına uygunda değildi.Üstelik yetkilide değildi.Seyir sürecinde gerekmesi durumunda ve bu yönde talimat aldığında sürece müdahale ve katılımı söz konusu olabilecekti.

Beklemeliydi….


Sürekli ama nedenini bilmeden farklı olduğunu düşünmüştü hep.

İçinde bulunduğu ve birilerine göre adeta sınırsız sayılabilecek imkanlara sahip olduğu ortamı onu tatmin etmekten çok uzaktı.Ve hatta sıkılıyor ancak ne yapması gerektiğini de bilmiyordu.Bu halinin mutlaka bir anlamı olmalı ve bir çıkış yolu bulmalıydı,derinlerde bir yerde tüm benliğinde hissetmekteydi.

Her şeyin içinde ve gerçekliğinde yaşarken bir o kadarda dışında ve yabancı kalmak,bu ikilemin yarattığı fırtınada yaşamak ancak gerçek olamamak ??? Neden ???

Bulunduğu konumun şartları bu halini araştırmak ve tespit açısından her bakımdan uygundu. Bu halin mutlaka tatmin edebilecek şekilde cevapları olmalı ve bu cevapları araştırmalı ve bulmalıydı.Bu düşünce ve isteğinin sabırla ve doğabilecek her türlü olası zorluklara rağmen mutlaka yoğunlaşması gerekeceğine kanaat getirerek karar verdi.Ayrıca bu süreçte bir yardımcısı da olmalı ve onunla durumu paylaşabilmeliydi gibi bir düşünceye kapıldı aniden. Ve öyle de yaptı.


İLN MERKEZ ÜSSÜ:

Alt formlarla iletişim yükümlüsü komisyon sorumlusunun görüşme talebini inceleyen komisyon başkanı uygun gördüklerini disiplini içinde hafızaya aktarırken yüklemelerine hazır seçilmişlerin sayısı ve bu sayıdaki artış dikkatini çekti. Elbette farklı kriterler ve uygulamalar sonucu asıl işlem anlam taşıyacak olmakla birlikte bu noktaya kadar gerçekleşmiş olan sayı fazlalığı inisiyatif kullanabilme adına sevindirici görülmeliydi.Gülümsedi.

Bu durum ne kadar hızlı ve neticesi alınan yöntemler kullanmış olduklarının ve tam isabet sağladıklarının çok açık ve tartışmasız bir göstergesi olması adına harikaydı.


Bulunduğu yerden gördükleri ile yetinmesi gerektiği gerçeği onu çıldırtıyordu.Daha öteleri görmek,elde edebilmek imkanına sahip olabilmenin düşüncesi dahi ne kadar güzeldi.Hayaldi tabi ama ya gerçek olsaydı.Acaba bir şeyler yapması mı gerekliydi? Ne yapabilirdi ki bu aczin içindeyken!!!! Nasıl bir güç olmalıydı ve nasıl elde edilmeliydi bu güç ??

 • Aklımı kaybettim yine diye düşünerek elindeki şişenin dibinde kalan son yudumu içerek bitirdi.Becerebilirse uyumaya çalışmalıydı.Uykusuz gecelerinin sayısını bile unutmuştu.
 • Kirli, hantal, işe yaramaz, binlerce kez aşağılanmış ve her şekilde dışlanmış olmak canını derinden acıtıyordu. Ana-Babasını dahi bilmiyordu ve tanımamıştı.
 • Tek başına köksüz, yapayalnız ve acizdi.Başkalarının atıkları olmasa her daim açtı.
 • İçindeki öfke,kin ve nefret gittikçe yoğunlaşarak onu ayakta tutuyor ve nedense yaşatıyordu sanki.
 • Aniden böğürerek bilmem kaçıncı kez kusmaya başladı.Bu pislik içinde boğularak ölmeyi ne çok istemişti.
 • Nedenler, niçinler, cevaplayamadığı milyon şeyler beynini kemiriyordu.
 • Kimi kez bağıra bağıra söylenerek, kimi kez salyalarında susarak tekrar tekrar kustu.
Quovadis Genesis Yaradılış Nereye 3. Bölüm Premium Meclisi
Değerli Blog Takipçilerimiz. Merakla Beklenen QUOVADİS GENESİS YARADILIŞ NEREYE serisinin 3. Bölümü Olan ” Quovadis Genesis Yaradılış Nereye, Premium Meclisi ” isimli yazımızı sizlerle paylaşıyoruz.

2 yorum

 1. Bu yazı dizisini nereden alıyorsunuz çok merak ediyorum. Enteresan bir noktaya doğru gidecek yanılmıyorsam.

  1. Author

   Evet Kaan Bey. Çok enteresan noktalara doğru gideceğe benziyor. İnanın bende sizin kadar merak ediyorum. Her yazımızın başında bu yazı dizisini elimize ulaştıran şahıs ile ilgili açıklama yapıyoruz gerçi. Kendisi bilinmek istemiyor. Kendisi ile ilgili hiçbir sosyal medya hesabı bulunmuyor. Sadece ismi bizde mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir