Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi

Değerli Blog Takipçilerimiz ; Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi Yazımıza Hoşgeldiniz.

Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi yazımızla ilgili olarak bir açıklama ihtiyacı duymaktayız.

Kısa bir süre önce elime ulaşan bir yazıyı size duyurmak ve bu konuda ki düşüncelerinizi bilmek istedim. Çünkü gönderici, bu yazının gelecekteki bir kitap çalışmasına esas bir yazı dizisi olacağını, prensipte kabul görmesi ve devamının gerekeceği noktasında bir sonuca varılacak olursa, kitap oluşuna kadar aynı şekilde gönderilerinin devam edeceğini açıklamaktadır.

Ayrıca, genel olarak Dan Brown’ın ” DA VİNCİ ŞİFRESİ ” kitabı sonrası bir köşe yazarımızın,

”Çok güzel incili pazarladı. Yok mu bizde böylesi konularda donanımlı bir kişi. mutlaka olacaktır ”

yazısı üzerine etkilendiğini ve acizane kendi çapında devam etmekte olan çalışmalarına daha bir istekle sarılıp devam ettiğini söylemekte ve tanınmak, bilinmek veya her hangi bir çıkar peşinde olmadığını da ilave ederek yayımlama yöntemi ve adresi olarak ta sitemizi benimsediğini de belirterek neden ve niçinlere gerek olmadığını beyan etmektedir.

Bu yazısı ekinde, bahse konu yazılarından başlangıç bölümü sayılmak üzere yazısını da eklemiştir. Kitabın başarı sağlaması halinde, elde edilecek geliri site ve takipçilerinden belirlenecek bir grup tarafından hayırlı bir amaç için kullanılacaktır.

Bu duyuru ile birlikte okuyarak görüşlerinizi belirtmenizi rica ederim.

1. BÖLÜM:  Quovadis Genesis : Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi

GİRİŞ

SONSUZ UZAY-ZAMANDA 18 KOZMİK DAKİKA ÖNCESİ:

Talimata uygun düzenlemeler ve görev dağılımları yapılmış olup bundan böyle her türlü sızmalar sonsuza kadar engellenmişti.Sistem donanımları yeniden aktive edilmişti. Artık her türlü sızma teşebbüsleri halinde tartışmasız ve net ” VUR EMRİ ” var.


Zamanın yükseklerinde bu seyirde yapayalnız ,sonsuz-derin-ölçülemez kara bir o kadar da kapkara karanlıklar,pişmanlıklar ve keşkeler sarmalında. Tarifsiz bir kahır ve sonsuz negatif duyguların barındığı varlığında ,uzay-zamanda peşinen satın alıp yok edilişe kadar geçireceği sürece katlanmak zorunda olacağının bilinciyle düşünüyordu. Güçlü ve özgür olarak neredeyse sonsuz olan bu sürecin planlamasını nasıl yapmalıydı?

İLN MERKEZ ÜSSÜ:

2 numara iletişimden çıkmanın tarifsiz yorgunluğundaydı.İletişim uygulama ve diğer birim yöneticilerinin olağanüstü toplantı talepli beklemekte oldukları haberini aldı. Bu nasıl olabilirdi.? 18 kozmik dakikalık bir zaman öncesinde iletişimden çıktığı için kendisine bildirilmeyen önemli bir konunun varlığı düşünülemezdi ki !Mutlaka ani ve önem derecesi maksimum bir gelişme yaşanmaktaydı. Endişeli,büyük bir merak ve heyecanla olağanüstü toplantı talebini onaylayarak kırmızı odanın açılması talimatını ve kodunu kayıt verdi. Kadim törenler atlanarak acilen gündeme geçildi. 18 kozmik dakikalık bir sapmanın yol açtığı zaman depremi sonucu 621.674.42 dünya yılı kaybedilmişti Misyonun negatif düzenlemelerine esas aldıkları kozmik emirlerin çalınarak kopya çekildiği ana veri tabanı ile iletişimleri aniden kesilmişti bu kayıp zaman diliminde..


-Toprak , Yağmuru
-Geceler gündüzleri
-Hastalar şifalarını
-Mahkumlar aflarını
-Talebeler karnelerini
-Yolcular otobüslerini
-Fakirler zenginliğin umudunu
-Zenginler paralarının faizini
-Karılar kocalarını
-Esnaflar müşterilerini
-Binlerce milyonlarca şeyler bir o kadar şeyleri bekliyor.

ZİRA YARADILIŞTA KIYAMETİ BEKLİYOR……… Kaçınılmaz son…
Acaba Yaradılışla –Kıyamet arasında belirlenen zaman ne kadardı???

İNSANLAR;
-Sevmekten-sevilmekten
-Düşünce ve duygularını ifade etmek adına konuşmaktan
-Yaşlanmaktan
-Ölmekten
-Unutulmaktan
-Binlerce milyonlarca şeylerden…………..………. KORKUYOR

“BİZ KORKMAKTAN KORKARIZ.”

Beşerin ortak paydası:
hayal etmek-planlamak
– çalışmak
– mutluluk umuduna bağlanıp daima geleceği beklemek.

Ya birde geçmişi bekleyebilseydik ??? Bu Olabilir mi?


ACABA ZAMAN YORULUR MU?

Günümüz zamanı çok hızlı ve üstelik ivme kazanarak akıyor. Geçmiş zamanın MEKANI bir şekilde sabit ama ZAMANI bir başka şekilde akıyorsa yine de bir şekilde yorulan zamana yetişip senkronize = Eş zamanlı olmaları mümkün mü ?

BİR ZAMAN CEBİNDE KENDİ MEKAN VE ZAMANINDA HALEN VARLIĞINI SÜRDÜREN BİR GEÇMİŞ ZAMAN DİLİM VE BİLEŞENLERİ, GÜNÜMÜZ ZAMAN VE MEKANINDA BİR ŞEKİLDE ORTAYA ÇIKABİLİRMİ??

Bu bir paradokstur. Kaostur. Bir kara deliğe girip zamanda sıçramayı becerebilmiş olmak nasıl olurdu acaba ?
Zamanı bitirmemek ve yılların akış hızını yavaşlatmak için belki de kaosa ihtiyaç var ?

Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi
Quovadis Genesis Yaradılış Nereye ? Sonsuz Uzay Zamanda 18 Kozmik Dakika Öncesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir